PROJE DETAYLARI

BAĞÇEŞME GAFFAR OKKAN CAD. PREMİUM 1 SİTESİ YANI...

1.sini yeni teslim ettiğimiz Bağ çeşme Premium projemizin 2.sini daha büyük yer bulamadığımız için ilk projemizin yanına tek blok 5 adet 4+1 daire şeklinde Bağ çeşme Premium -2 olarak başlıyoruz. Ortalama 205 m2 iki adet 4+1 bahçe dubleks 1 adet 4+1 arakat 2 adet 4+1 çatı dubleks daireden oluşan projemizde kapalı otopark mevcuttur.

A'dan Z' ye marka ürünler kullandığımız özenle inşa edilen projemizin detaylı özellikleri aşağıdaki gibidir...

İç kapılarda VARİODOR marka mobilya kapı, 1.sınıf ahşap kaplamalı çelik kapı ve KALE kilit sistemi yerden ısınma üst kaplaması VARİODOR parke veya VİTRA, KALE, EGE markalarına ait granit ve vitriyle ürünleri mutfak da tercihe göre MDF gövdeli akrilik kapaklı mutfak dolapları mutfak tezgâhı granit tezgah salonlarda led aydınlatma SCHÜO marka doğramalar çatı da uzun ömürlü olması için beton zemin üzerine çelikten çatı iskeleti ve üzerine yalıtımlı şıngıl ve sandviç saç dan çatı pencere balkon ve dış kapı ve merdiven korkulukları özel tasarım ferforje veya cam ıslak zeminlerde 3 kat sürme su yalıtımı yerde kaymayan yüzeyli malzeme batarya grubu 1.sınıf VİTRA, KALE veya muadili ürünler kullanılmaktadır. Elektrik tesisatı prizler VIKO sigortalar SIEMENS marka ürünlerdir Su ve doğalgaz tesisatı TSE markaları 1 sınıf ürünler kullanılmaktadır. Görüntülü zil ve interkom her odada merkezi TV uydu girişi dış cephede lokasyona özel çalışılmış alışılmışın dışında dış cephe mimarisi

^

KAT PLANLARI

MARKALAR

Projelerimizin kalitesi, kullandığımız markalarla yansıtmaktadır. Zincirlikuyu İnşaat ailesi olarak, kaliteye önem verdiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarındaki rahatlık ve konforunu düşünüyoruz..