HAKKIMIZDA

Zincirlikuyu İnşaat

ZİNCİRLİKUYU İNŞAAT

2003 yılından buyana yapmış olduğumuz projeler ile müşterilerimize güven veren firma olmanın yanı sıra, deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışımızla pek çok farklı alanda yaşam kalitesini arttıracak projeler gerçekleştiriyoruz.

Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci firmamızın değişmez ilkeleri arasında yer almaktadır. Geleceği öngören yönetim anlayışımız, yapı alanında uzmanlığa sahip kadromuz ve deneyimli işgücüyle Kocaeli’nin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Yaşama değer katmak, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için varız. Doğal dengeyi koruyan yaklaşımımız, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahibiz.

Yaşam kalitesini arttıran, gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir anlayışımız. Zincirlikuyu İnşaat, bu misyonuyla sektörde fark yaratıyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapımızla, yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyor. Gerçekleştirdiğimiz büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor, eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunuyoruz.