PROJE DETAYLARI

İZMİT ÇAYIRKÖY MAHALLESİNDE 2570 M2 ARSA ÜZERİNDE PROJEMİZ BAŞLADI. 32 ADET DAİREDEN OLUŞAN PROJEMİZDE 3+1 VE 4+1 DAİRE ÇEŞİTLERİMİZ VARDIR.

PROJEMİZ YENİ KANDIRA YOLU ÜST TARAFINDA OLAN ÇAYIRKÖY MAHALLESİNDE YER ALMAKTADIR. 8 KATLI PROJEMİZDE 2 ADET ASANSÖR , KAPALI OTOPARK, AÇIK OTOPARK, GÜVENLİK, BOL YEŞİL ALAN, ÇOVUK OYUN ALANI VE YETİŞKİNLER İÇİN KAMELYA YER ALMAKTADIR.

ŞEHRİN KUZEYİNDEKİ ORMANLARDAN GELEN TEMİZ HAVASI, YAKINDA BULUNAN GÖLÜ, FAY HATTI BÖLGESİNDEN UZAK, SAĞLAM ZEMİNİ, ULAŞIM RAHATLIĞI VE MARKA PROJELERE KOMŞU OLMASIYLA ÇAYIRKÖY PREMİUM'DA KENDİNİZİ BULACAKSINIZ.

PROJEMİZİN HEMEN KARŞISINDA SAĞLIK VE EĞİTİM KOMPLEKSİ YAPILACAK ALANLAR BULUNMAKTADIR. PREMİUM KONSEPTE İNŞA EDİLEN PROJEMİZDE KULLANILAN MALZEMELER MARKA VE 1.SINIFTIR. DÖRT TARAFI AÇIK FERAH NOKTADA YER ALAN PROJEMİZ ŞEHİR MERKEZİNE, HASTANELERE, DEVLET VE ÖZEL OKULLARA, AVMLERE 5 DAKİKALIK ARABA MESAFESİNDEDİR. KUZEY MARMARA OTOYOLU GİRİŞ VE ÇIKIŞ, ŞEHİR HASTANESİNE PROJEMİZ 3 KM MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

KAT PLANLARI

MARKALAR

Projelerimizin kalitesi, kullandığımız markalarla yansıtmaktadır. Zincirlikuyu İnşaat ailesi olarak, kaliteye önem verdiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarındaki rahatlık ve konforunu düşünüyoruz..