PROJE DETAYLARI

Kocaeli İli Körfez İlçesi(Yarımca) Mimar Sinan Mah. Gonca Sok. (Site Sok. ile Gonca Sok. Kesiştiği Nokta da köşe pasrel)

KONUM İTİBARİ İLE MERKEZİ LOKASYON DA YER ALMAKTADIR GÜNDELİK HAYATINIZ İLE İLGİLİ İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİNİZ YERLERE YÜRÜME MESAFEDE OLUP, OTOBÜS DURAKLARI GİBİ ULAŞIM ARAÇLARINA HASTAHANE OKUL GİBİ DEVLET KURULARINA KURUMSAL MARKETLERE YÜRÜME MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

SİTEMİZ 2.076 M2 BİR ARAZİ ÜZERİNE 2 BLOK 26 ADET DAİRE 1 ADET İŞYERİNDEN OLUŞAN MERKEZİ BİR LOKASYONDA YER ALMAKTADIR. SİTEMİZDE 1200 M2 KAPALI OTOPARK 1200 M2 İŞ YERİ FİLE MARKETE KİRAYA VERİLDİ ARA KATLARDA 2+1 VE 3+1 ÇATI KATINDA İSE 2+1CATİ DUBLEKS VE 3+1 ÇATI DUBLEKS DAİRE ÇEŞİTLERİNDEN OLUŞMAKTADIR. SİTENİN AÇIK OTOPARK ALANI VE KAPALI OTOPARK ALANI BULUNMAKTADIR. SİTEMİZİN ÖZEL TASARIM DIŞ CEPHESİ İLE ALIŞINMIŞSIN DIŞINDA BİR GÖRSELE SAHİPTİR.

İÇ KAPILARDA VARİODOR MARKA MOBİLYA KAPI, 1.SINIF AHŞAP KAPLAMALI ÇELİK KAPI VE KALE KİLİT SİSTEMİ YERDEN ISINMA ÜST KAPLAMASI VARİODOR PARKE VEYA VİTRA, KALE, EGE MARKALARINA AİT GRANİT VE VİTRİYE ÜRÜNLERİ MUTFAK DA TERCİHE GÖRE MDF GÖVDELİ AKRİLİK KAPAKLI MUTFAK DOLAPLARI MUTFAK TEZGAHI GRANİT TEZGAH SALONLARDA LED AYDINLATMA SCHUO MARKA DOĞRAMALAR ÇATI DA UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI İÇİN BETON ZEMİN ÜZERİNE ÇELİKTEN ÇATI İSKELETİ VE ÜZERİNE YALITIMLI ŞINGIL VE SANDVİÇ SAÇ DAN ÇATI PENCERE BALKON VE DIŞ KAPI VE MERDİVEN KORKULUKLARI ÖZEL TASARIM FERFORJE VEYA CAM ISLAK ZEMİNLERDE 3 KAT SÜRME SU YALITIMI YERDE KAYMAYAN YÜZEYLİ MALZEME BATARYA GRUBU 1.SINIF VITRA, KALE VEYA MUADİLİ ÜRÜNLER KULLANILMAKTADIR. ELEKTİRİK TESİSATI PRİZLER VİKO SİGORTALAR SIEMENS MARKA ÜRÜNLERDİR SU VE DOĞALGAZ TESİSATI TSE MARKALALI 1 SINIF ÜRÜNLER KULLANILMAKTADIR. GÖRÜNTÜLÜ ZİL VE İNTERKOM HER ODADA MERKEZİ TV UYDU GİRİŞİ DIŞ CEPHEDE LOKASYONA ÖZEL ÇALIŞILMIŞ ALIŞILMIŞIN DIŞINDA DIŞ CEPHE MİMARİSİ

KAT PLANLARI

MARKALAR

Projelerimizin kalitesi, kullandığımız markalarla yansıtmaktadır. Zincirlikuyu İnşaat ailesi olarak, kaliteye önem verdiğimiz gibi, siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarındaki rahatlık ve konforunu düşünüyoruz..